Yüklerinizin taşınması için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de parsiyel taşımacılıktır. İllere ve bölgelere göre düzenleme yapan tuzla ambar olarak ürünleri ayarlayıp güzelce paketleyerek, düşük maliyetli taşıma gerçekleştirmekteyiz. Gerek şehir içi gerek şehirlerarası fark etmeden taşınacak eşyaların güvenliği için teknolojik ekipmanlardan yararlanmaktayız. Tecrübeli çalışanlarımız demir, çimento, tuğla gibi yükün türü ne olursa olsun uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Malzemelerinizin taşınması için ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Tecrübeli ekibimiz sayesinde malzemelerinize herhangi bir zarar gelmeden taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Malzemelerinizi sorunsuz bir şekilde taşımak için uygun ekipman ve araç kullanmaktayız. Bu yüzden sorunsuz bir şekilde yüklerinizi istediğiniz yere teslim etmekteyiz. Yükünüzün türü ne olursa olsun tuzla ambar olarak uygun fiyatlarla yüklerinizi istediğiniz yerlere taşımaktayız.

Tuzla Ambar firmamız, nakliyat,ambar,parça parsiyel ve fabrika yükü taşıma gibi ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetini, yükünüze uygun araçları belirleyerek gerçekleştiriyoruz. Ambar hizmetimizle yükünüz için bir araç tahsis etmek yerine, gideceğiniz yere gitmek için araçları kullanacaksınız. Bunun anlamı, yükünüz küçük olsa bile, tüm aracın maliyetinden muaf olursunuz ve yükünüzü düşük fiyatlara istediğiniz alana taşıyabilirsiniz. Tuzla ambar hizmeti ve komple yük taşıma hizmeti farklıdır. Yükünüz bir aracı tam olarak doldurabiliyorsa, hizmetiniz kısmi yük taşımacılığı yerine eksiksiz bir yük taşımacılığı olarak değerlendirilir, böylece size daha iyi bir fiyat teklif edilir. Her bir işletmenin veya bireyin yükünün niteliği farklıdır. Bu bağlamda, yükün niteliğine göre tercih edilmesi gereken araçlarda farklı olması gerekir. Şirketimiz yükünüze uygun aracı sağlayacak, doğru bilgilerle size en uygun maliyetli ve güvenilir seçenekleri sunacaktır. Tuzla ambar firması olarak, müşterilerimizin hedeflerine güvenli ve kontrollü bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.